Aktualności - rok szkolny 2019/2020 - Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Jarocinie

Przejdź do treści
Data wpisu: 4 LIPCA 2020 R.

STANISŁAW MOŚ WYSTĄPIŁ PODCZAS IX GALI UTALENTOWANYCH MŁODYCH WIELKOPOLAN
Wielkopolski Kurator Oświaty, wzorem lat ubiegłych, zorganizował zupełnie wyjątkową IX Galę Utalentowanych Młodych Wielkopolan. Ze względu na ograniczenie funkcjonowania szkół i placówek w związku z panującą pandemią, tegoroczna Gala odbyła się online. Uczestnicy Gali, poprzez śpiew, taniec, występy instrumentalne zaprezentowali swoje umiejętności i talenty artystyczne. To szczególne wirtualne spotkanie młodych Wielkopolan jest okazją do podzielenia się z rówieśnikami swoją pasją i radością twórczą. Po dokonaniu wyboru przez komisję powołaną przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, wśród wybranych artystów znalazł się uczeń i tegoroczny absolwent PSM I stopnia w Jarocinie - Stanisław Moś, z klasy fortepianu dr Konrada Książczyka. Gratulujemy!

Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 29 CZERWCA 2020 R.

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO PSM I STOPNIA W JAROCINIE
Pragniemy poinformować, że mamy nadal wolne miejsca do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jarocinie. Rekrutacja uzupełniająca obejmuje takie instrumenty jak klarnet, flet oraz perkusję. Jeśli chcesz, by twoje dziecko oprócz gry na instrumencie rozwijało zdolności manualne, refleks, spostrzegawczość, pamięć oraz wiele wiele innych płynących z tego korzyści napisz do nas lub zadzwoń. Termin składania podań o przyjęcie do szkoły upływa z dniem 5 lipca 2020 roku. Aby zgłosić swoje dziecko zachęcamy do kontaktu z naszą szkolą telefonicznie pod numerem:
62 747-30-20
lub mailowo:
psmjarocin1@poczta.onet.pl.

Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy również za pośrednictwem strony internetowej szkoły w zakładce REKRUTACJA ONLINE/REJESTRACJA ONLINE KANDYDATA.

Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 19 CZERWCA 2020 R.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020
Uprzejmie informujemy, że tegoroczna uroczystość zakończenia roku szkolnego w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Jarocinie nie odbędzie się z powodu pandemii koronawirusa. Odbiór świadectw przez uczniów będzie możliwy indywidualnie u nauczyciela instrumentu po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Wszystkim uczniom, rodzicom oraz pracownikom szkoły życzymy bezpiecznych i radosnych wakacji!
Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 13 CZERWCA 2020 R.

DRUGI NABÓR NA ROK SZKOLNY DO PSM I STOPNIA W JAROCINIE !
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Jarocinie ogłasza drugi nabór kandydatów na rok szkolny 2020/2021. Informacje dotyczące rekrutacji zamieszczone są w zakładce REKRUTACJA ON-LINE na naszej stronie internetowej. Zachęcamy wszystkich rodziców do rejestracji swoich dzieci na nowy rok szkolny za pośrednictwem naszej strony internetowej. Podania kandydatów można składać również drogą mailową na adres psmjarocin1@poczta.onet.pl. Termin składania podań upływa z dniem 24 czerwca 2020 roku.

Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 27 MAJA 2020 R.

WYSTĘPY LAUREATÓW KONKURSU "ETIUDA-LUBIĘ TO!" DOSTĘPNE W SERWISIE YOUTUBE
Pragniemy zaprosić Państwa do obejrzenia prezentacji laureatów tegorocznego Konkursu "Etiuda-lubię to!" organizowanego przez Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w Jarocinie. Aby przejść do playlisty w serwisie Youtube prosimy kliknąć w ikonę poniżej.


Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 23 MAJA 2020 R.

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU "ETIUDA-LUBIĘ TO!"
Jury w składzie Bartłomiej Marusik - przewodniczący, Krzysztof Sala oraz Tomasz Ratajczak podjęło decyzje, aby nagrodzić następujących uczniów:

I GRUPA (klasy I-II cyklu czteroletniego oraz klasy I-III cyklu sześcioletniego)
I MIEJSCE  -ex aequo
Nadia Taterka - fortepian
Franciszek Sobański - klarnet
II MIEJSCE
Maja Minarowska - fortepian
III MIEJSCE
Antoni Janicki - gitara
Wyróżnienia:
Alicja Skrzypczak - saksofon
Kajetan Stawicki - klarnet
Piotr Kurzanowski - fortepian
Hanna Andrzejczak - klarnet

II GRUPA ( klasy III-IV cyklu czteroletniego oraz  klasy IV-VI cyklu sześcioletniego)
I MIEJSCE
Stanisław Moś - fortepian
II MIEJSCE
Jan Glinkowski - fortepian
III MIEJSCE
Adam Andrzejczak - klarnet
Wyróżnienie:
Tomasz Armon - fortepian

Brawa dla wszystkich uczestników, a tegoroczna edycja mimo trudnej sytuacji pokazała, że młodzi muzycy nie porzucili instrumentów i bardzo poważnie potraktowali ten konkurs. Jak wynikało z punktacji, różnice były bardzo małe dlatego każdy może czuć się wyróżniony. Dla Laureatów przewidziane są dyplomy i nagrody, dla wyróżnionych stosowne dyplomy. O sposobie wręczenia nagród i dyplomów poinformujemy niebawem. Gratulacje!
Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 8 MAJA 2020 R.

KOMUNIKAT DOT. REKRUTACJI DO PSM I STOPNIA W JAROCINIE
Uprzejmie informujemy, że badanie przydatności kandydatów do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jarocinie odbędzie się w dniu 5 czerwca 2020 roku. Cały proces będzie odbywał się indywidualnie z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego z wykorzystaniem masek, rękawic oraz płynow dezynfekujących, członkowie komisji będą oddaleni od siebie oraz kandydata o conajmniej 2 metry.   Każdy kandydat będzie miał wyznaczoną godzinę przesłuchania, o czym rodzice zostaną powiadomieni telefonicznie. Rodzice kandydatów, którzy mają obawy co do bezpieczeństwa sanitarnego mogą po wcześniejszym uzgodnieniu odbyć badanie przydatności w formie zdalnej poprzez komunikator audio/video. Informacja o zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych kandydatach zostanie umieszczona w terminie 7 dni od momentu przeprowadzenia badania na stronie internetowej szkoły w zakładce "Rekrutacja Online".  Jednocześnie zachęcamy wszystkich rodziców do rejestracji kandydatów na nowy rok szkolny za pośrednictwem naszej strony internetowej w zakładce "Rekrutacja Online".

Dyrektor PSM I stopnia w Jarocinie
Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 24 KWIETNIA 2020 R.

KOMUNIKAT DYREKTOR PSM I ST. W JAROCINIE
Uprzejmie informuję, że przedłuża się zawieszenie zajęć w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Jarocinie do dnia 24 maja 2020 roku. Wszystkie zajęcia będą prowadzone w sposób dotychczasowy w formie zdalnej.Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 14 KWIETNIA 2020 R.

VII WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS ETIUDA -"LUBIĘ TO!"
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniow Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jarocinie do udzialu w VII Wewnątrzszkolnym Konkursie Etiuda - "Lubię to!" organizowanego w ramach akcji #zostańwdomuićwicz. Aby wziąć udział w konkursie należy nagrać etiudę w formie video i wysłać ją na adres mailowy konkurs.etiuda.lubieto@gmail.com w terminie do 15 maja 2020 roku. W wiadomości mailowej należy zamieścić stosowne informacje jak imię i nazwisko ucznia, instrument, rok urodzenia, klasa i cykl, tytuł etiudy, autor, zbiór oraz nazwisko nauczyciela. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu w zakładce KONKURSY SZKOLNE.


Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 25 MARCA 2020 R.

KOMUNIKAT DYREKTOR PSM I STOPNIA W JAROCINIE WS. KSZTAŁCENIA ZDALNEGO
Uprzejmie informuję, że w związku z zagrożeniem oraz z zapobieganiem, przeciwdziałaniem  i zwalczaniem epidemii SARS-COV2 zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej wprowadzone zostaje zdalne prowadzenie zajęć naszej szkole na podstawie opracowanej Koncepcji organizacji zdalnego nauczania w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Jarocinie na okres czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 z dn. 25 marca 2020 roku. Informuję co następuje:

1. Formy prowadzenia zajeć
Zajęcia indywidualne i grupowe będą prowadzone w oparciu o kontakt telefoniczny z nauczycielami, media społecznościowe i komunikatory, komunikację poprzez pocztę elektroniczną, komunikację poprzez dziennik elektroniczny MobiReg, lekcje online prowadzone "na żywo" w formie audio/video. Forma prowadzenia zajęć zostanie dostosowana w zależności od możliwości technicznych (posiadane urządzenia, jakość łącza internetowego) uczniów oraz nauczycieli.

2. Dziennik elektroniczny MobiReg
W najbliższym czasie Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Jarocinie udostępni rodzicom dziennik elektroniczny Mobireg celem wprowadzenia dodatkowej możliwości kontaktu środowiska szkolnego. Monitorowanie postępów uczniów, weryfikacja wiedzy i umiejętności uczniów, w tym również informowanie uczniów i rodziców o postępach ucznia w nauce i ocenach, odbywa się za pomocą dziennika elektronicznego.

3. Zakres treści nauczania
Jednocześnie informujemy, że tygodniowy zakres treści nauczania do zrealizowania w poszczególnych oddziałach klas i z poszczególnymi uczniami realizowany jest zgodnie z rozkładem materiału nauczania danego nauczyciela. Dokumentowanie realizacji zadań szkoły odbywa się przez dziennik elektroniczny Mobireg.

4. Źródła i materiały
Źródła i materiały niezbędne do realizacji zajęć to zeszyty ćwiczeń, podręczniki, materiały przesłane przez nauczycieli, strony internetowe rekomendowane przez CEA oraz nauczycieli naszej szkoły dostępne w zakładce DLA UCZNIA/ZDALNE NAUCZANIE.  Wszelkie pytania dotyczące nauki zdalnej proszę kierować bezpośrednio do nauczycieli lub sekretariatu szkoły za pośrednictwem maila psmjarocin1@poczta.onet.pl. Wszelkie linki oraz nowe informacje będą publikowane na stronie internetowej szkoły www.psmjarocin.pl oraz koncie FACEBOOK.

Dyrektor
mgr Dorota Chłopocka
Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 25 MARCA 2020 R.

ZARZĄDZENIE DYREKTOR PSM I STOPNIA W JAROCINIE Z DN.25 MARCA 2020 ROKU


Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 18 MARCA 2020 R.
REKRUTACJA ONLINE NA ROK SZKOLNY 2020/2021
W celu zgłoszenia dziecka do rekrutacji prosimy o wydrukowanie i czytelne wypełnienie wszystkich niezbędnych formularzy i załączników oraz wysłanie ich do nas za pośrednictwem formularza  zgłoszeniowego online. Jeżeli nie posiadają Państwo skanera zalecamy skorzystanie z aplikacji skanujących na smartfony jak Simple Scanner, Cam Scanner itp. Podanie można przesłać również w formie zdjęcia. Termin dostarczenia dokumentów do sekretariatu Szkoły upływa 25 maja 2020 roku, jednak z uwagi na obecną sytuację w kraju może on ulec przesunięciu. O wszelkich zmianach zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową lub telefoniczną.  Z uwagi na trwające przeciążenie służb medycznych w Polsce na chwilę obecną nie wymagamy zaświadczenia od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, jednak będzie trzeba je dostarczyć w terminie późniejszym.


Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 11 MARCA 2020 R.

KOMUNIKAT CEA WS. ZAWIESZENIA ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH,
WYCHOWAWCZYCH I OPIEKUŃCZYCH W SZKOŁACH I PLACOWKACH ARTYSTYCZNYCH
W związku z podjęciem działań mających na celu przeciwdziałanie rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-COV-2 na ternie kraju, Centrum Edukacji Artystycznej informuje, że zajęcia dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze w szkołach i placówkach artystycznych zostają w dniach od 12 do 25 marca 2020 roku zawieszone. Dopuszcza się zorganizowanie zajęć opiekuńczych w ogólnokształcących szkołach muzycznych I stopnia w dniach 12 i 13 marca bieżącego roku. W okresie zawieszenia zajęć nauczyciele pozostają w gotowości do pracy. Dodatkowe wytyczne znajdują się w komunikacie Ministerstwa Edukacji Narodowej w powyższym zakresie.

Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 10 MARCA 2020 R.

KOMUNIKAT CEA WS. ODWOLANIA ZAPLANOWANYCH WYDARZEŃ ARTYSTYCZNYCH
W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi podejmowania działań mających na celu minimalizowanie ryzyka zakażenia, Centrum Edukacji Artystycznej informuje, że w celu zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom, młodzieży, nauczycielom oraz pracownikom szkół i placówek artystycznych zostały odwołane Ogólnopolskie badania testowe z kształcenia słuchu i audycji muzycznych oraz przeglądy baletowe w roku szkolnym 2019/2020. Konkursy i festiwale muzyczne, baletowe oraz konkursy i plenery plastyczne, dla których organizatorem jest Centrum Edukacji Artystycznej, zostają wstrzymane do odwołania, z możliwością przełożenia terminu realizacji imprezy. Kursy, warsztaty, szkolenia, w tym doskonalenie zawodowe organizowane lub współorganizowane przez Centrum Edukacji Artystycznej zostają wstrzymane do odwołania, z możliwością przełożenia terminu realizacji imprezy. Centrum prosi również o zaniechanie organizacji wszelkich szkolnych wydarzeń artystycznych i edukacyjnych do czasu ustania sytuacji zagrożenia epidemiologicznego.

Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 10 MARCA 2020 R.
Koncert akordeonisty Pawła Sławińskiego [odwołany]
Uprzejmie informujemy, że z powodu dynamiki rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Jarocinie postanowiła odwołać recital akordeonisty Pawła Sławińskiego.


Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 3 MARCA 2020 R.
Koncerty wiosenne Akademii Przedszkolaka
Serdecznie zapraszamy wszystkich przedszkolaków oraz rodziców na koncerty w wykonaniu uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jarocinie. Odbędą się one w dniach 25 marca i 1 kwietnia 2020 roku w Auli Pałacu Radolińskich w Jarocinie. Na każdy dzień zaplanowano po dwa koncerty o godzinie 10.00 oraz 11.00. Wstęp jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!


Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 28 LUTY 2020 R.
Komunikat Dyrektora Szkoły ws. zakażeń koronawirusem sars-cov2
W związku z informacjami o rosnącej liczbie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 zwracam się z prośbą o kontrolowanie stanu zdrowia swoich dzieci i nie przysyłanie chorych dzieci do szkoły. Proszę zwrócić uwagę dzieci na przestrzeganie podstawowych zasad higieny w tym częste mycie rąk wodą z mydłem przed rozpoczęciem zajęć.

Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 20 grudnia 2019 r.
Koncert świąteczny - Fotorelacja
W dniu 18 grudnia 2019 roku w sali 68 Pałacu Radolińskich odbył się Koncert Świąteczny w wykonaniu uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jarocinie. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć ze wspomnianego wydarzenia.


Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 17 grudnia 2019 r.
Komunikat dotyczący przerwy świątecznej
Informujemy, że w związku z przerwą świąteczną w dniach od 23 grudnia 2019 roku do 6 stycznia 2020 roku w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Jarocinie nie odbywają się zajęcia dydaktyczne. Zajęcia rozpoczynamy z dniem 7 stycznia 2020 roku (wtorek).

Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 4 grudnia 2019 r.
Wyróżnienie dla Antoniego Janickiego w Słupcy
Pragniemy z radością poinformować, że Antoni Janicki z klasy gitary Pana Ireneusza Cwojdzińskiego zdobył wyrożnienie podczas jublieuszowych XXV Słupeckich Spotkań Muzycznych. Konkurs organizowany przez Zespół Szkó Muzycznych im. Apolinarego Szeluty w Słupcy odbywał się w dniach 28-29 listopada 2019 roku. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w obecnym roku szkolnym!Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 30 Listopada 2019 r.
Warsztaty saksofonowe z dr Rafałem Rachwałem
W dniu 29 listopada w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Jarocinie odbyły się warsztaty saksofonowe prowadzone przez doktora Rafała Rachwała (Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu). W trakcie zajęć z wybitnym saksofonistą nasi uczniowie z klasy Pana Jacka Węglarza doskonalili swoje umiejętności w zakresie gry na instrumencie. Uświetnieniem warsztatów był koncert w wykonaniu doktora Rafała Rachwała.Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 29 Listopada 2019 r.
Fotorelacja z Koncertu "Mistrz i uczeń"
W dniu 20 listopada w Pałacu Radolińskich odbył się uroczysty koncert "Mistrz i uczeń" w wykonaniu uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jarocinie. Podczas wydarzenia można było usłyszeń utwory polskich kompozytorów, pieśni patriotyczne, jak i muzykę filmową. Koncert prowadziła Pani Marta Ożelska-Kurzawa oraz Rafał Gubański. Poniżej zapraszamy do fotorelacji ze wspomnianego wydarzenia.

Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 20 Listopada 2019 r.
Skrzypce z wyróżnieniem w Ostrowie Wielkopolskim
Pragniemy pochwalić się pierwszymi sukcesami naszych uczniów w roku szkolnym 2019/2020! Uczennice klasy skrzypiec - Maja Jóskowiak oraz Maria Silińska z klasy Pani Karoliny Skrzypczyńskiej uzyskały wyróżnienie II stopnia w Regionalnym Konkursie Skrzypcowym "Zaczarowane skrzypce" w Ostrowie Wielkopolskim. Podczas zmagań konkursowych przy fortepianie towarzyszył im Pan Tomasz Ratajczak. Gratulacje dla uczniów i nauczycieli!

Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 10 Listopada 2019 r.
Akademia Przedszkolaka w PSM I stopnia w Jarocinie
W poniedziałek 4 listopada w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Jarocinie odbyła się "Akademia Przedszkolaka", czyli warsztaty muzyczne dla dzieci połączone z audycją muzyczną. Tematem były pory roku w muzyce. Przybyli goście byli zarówno słuchaczami jak i aktywnymi wykonawcami realizującymi improwizacje ruchowe i instrumentacje do prezentowanych przykładów muzycznych. Fragmenty utworów Piotra Czajkowskiego z cyklu "Pory roku" wykonał na fortepianie Pan Tomasz Ratajczak. Wybrane utwory na skrzypce wykonali uczniowie: Maria Silińska, Aleksandra Kurzanowska, Maja Jóskowiak i Filip Walenciak z klasy Pani Karoliny Skrzypczyńskiej. Część warsztatową poprowadziła Pani Kinga Burchard. Poniżej prezentujemy fotorelację ze wspomnianego wydarzenia.

Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 7 Listopada 2019 r.
Zapraszamy na Koncert "Mistrz i uczeń"
Pragniemy serdecznie zaprosić na uroczysty koncert z okazji 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, podczas którego wystąpią uczniowie i nauczyciele Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jarocinie. Wydarzenie odbędzie się 20 listopada (środa) 2019 roku w Pałacu Radolińskich w sali 68 (I piętro) o godzinie 17.30. Podczas koncertu będzie można usłyszeć utwory polskich kompozytorów, piesni patriotyczne oraz utwory kompozytorów XX wieku. Zapraszamy!

Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 5 października 2019 r.
Międzynarodowy dzień muzyki w Tarcach
W dniu 1 października w Zespole Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach odbył się koncert w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jarocinie.
Wydarzenie miało miejsce w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Muzyki. Koncert prowadziła Pani Marta Ożelska-Kurzawa. Naszym uczniom akompaniowali Pani Ela Ivasheva oraz Pan Tomasz Ratajczak. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć ze wspomnianego koncertu.Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 16 września 2019 r.
Koncert "Muzyka Mistrzów Polskich"
Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa na koncert w ramach Międzynarodowego Dnia Muzyki "Muzyka Mistrzów Polskich", który odbędzie się w 24 września 2019 roku we wtorek o godzinie 18.00 w Auli Pałacu Radolińskich.
Wystąpią Beata Gramza (sopran) oraz Marta Ożelska-Kurzawa (fortepian). W repertuarze pieśni kompozytorów polskich - Fryderyka Chopina i Stanisława Moniuszki. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Zapraszamy !
Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 28 września 2019 r.
inauguracja roku akademickiego UTW
W dniu 27 września w sali Jarocińskiego Ośrodka Kultury miała miejsce uroczysta inauguracja roku akademickiego jarocińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wydarzenie uświetnili swoimi występami uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jarocinie. Koncert prowadziła nauczyciel naszej szkoły - mgr Kinga Książczyk.


Powyżej prezentujemy zdjęcia z wspomnianej uroczystości.
Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 27 sierpnia 2019 r.
Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego
Uprzejmie informujemy, że uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020 Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jarocinie nastąpi
2 września 2019 roku
o godzinie 17.00
w Auli Pałacu Radolińskich.
Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 2 września 2019 r.
Harmonogram spotkań z nauczycielami
Poniżej prezentujemy harmonogram spotkań organizacyjnych nauczycieli PSM I st. w Jarocinie z rodzicami w roku szkolnym 2019/2020.
Kliknij, aby pobrać.
Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Wróć do spisu treści