Aktualności - rok szkolny 2019/2020 - Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Jarocinie

Przejdź do treści
Data wpisu: 7 Listopada 2019 r.
Zapraszamy na Koncert "Mistrz i uczeń"
Pragniemy serdecznie zaprosić na uroczysty koncert z okazji 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, podczas którego wystąpią uczniowie i nauczyciele Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jarocinie. Wydarzenie odbędzie się 20 listopada (środa) 2019 roku w Pałacu Radolińskich w sali 68 (I piętro) o godzinie 17.30. Podczas koncertu będzie można usłyszeć utwory polskich kompozytorów, piesni patriotyczne oraz utwory kompozytorów XX wieku. Zapraszamy!

Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 5 października 2019 r.
Międzynarodowy dzień muzyki w Tarcach
W dniu 1 października w Zespole Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach odbył się koncert w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jarocinie.
Wydarzenie miało miejsce w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Muzyki. Koncert prowadziła Pani Marta Ożelska-Kurzawa. Naszym uczniom akompaniowali Pani Ela Ivasheva oraz Pan Tomasz Ratajczak. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć ze wspomnianego koncertu.Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 28 września 2019 r.
inauguracja roku akademickiego UTW
W dniu 27 września w sali Jarocińskiego Ośrodka Kultury miała miejsce uroczysta inauguracja roku akademickiego jarocińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wydarzenie uświetnili swoimi występami uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jarocinie. Koncert prowadziła nauczyciel naszej szkoły - mgr Kinga Książczyk.


Powyżej prezentujemy zdjęcia z wspomnianej uroczystości.
Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 16 września 2019 r.
Koncert "Muzyka Mistrzów Polskich"
Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa na koncert w ramach Międzynarodowego Dnia Muzyki "Muzyka Mistrzów Polskich", który odbędzie się w 24 września 2019 roku we wtorek o godzinie 18.00 w Auli Pałacu Radolińskich.
Wystąpią Beata Gramza (sopran) oraz Marta Ożelska-Kurzawa (fortepian). W repertuarze pieśni kompozytorów polskich - Fryderyka Chopina i Stanisława Moniuszki. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Zapraszamy !
Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 2 września 2019 r.
Harmonogram spotkań z nauczycielami
Poniżej prezentujemy harmonogram spotkań organizacyjnych nauczycieli PSM I st. w Jarocinie z rodzicami w roku szkolnym 2019/2020.
Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Data wpisu: 27 sierpnia 2019 r.
Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego
Uprzejmie informujemy, że uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020 Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jarocinie nastąpi
2 września 2019 roku
o godzinie 17.00
w Auli Pałacu Radolińskich.
Autor wpisu : PSM I st. w Jarocinie
Wróć do spisu treści