Sukcesy uczniów - Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Jarocinie

Przejdź do treści
SUKCESY UCZNIÓW W LATACH 2015 - 2022:

II Konkurs Pianistyczny "Muzyczne podróże-Skandynawia" w Słupsku (20 maja 2022 r.)

Paweł Taraszkiewicz - fortepian - wyrożnienie
nauczyciel: mgr Marta Ożelska-Kurzawa

IV Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2022 w Krakowie (maj 2022 r.)

Aleksandra Urban - fortepian - II nagroda (grupa 1)
nauczyciel: dr Konrad Książczyk

I Ogólnopolski Konkurs Ciadis (20-27 marca 2022 r.)

Wojciech Czajka - gitara - wyróżnienie
Oliwia Golińska - gitara - wyróżnienie
Antoni Janicki - gitara - II nagroda
nauczyciel: mgr Magdalena Kusz

V Ogólnopolski Konkurs "Festiwal w barokowym stylu", Edycja 2022

Maja Jóskowiak - skrzypce - wyróżnienie
nauczyciel: mgr Karolina Skrzypczyńska

III Makroregionalny Konkurs Pianistyczny im. Kazimierza Seroskiego w Solcu Kujawskim (26 marca 2022 r.)

Aleksandra Urban - fortepian - II nagroda (grupa 1)
nauczyciel: dr Konrad Książczyk

XIII Regionalny Konkurs Pianistyczny w Gostyniu  (18 marca 2022 r.)

Aleksandra Urban - fortepian - wyrożnienie (grupa 1)
nauczyciel: dr Konrad Książczyk

Paweł Taraszkiewicz - fortepian - wyróżnienie (grupa 3)
nauczyciel: mgr Marta Ożelska-Kurzawa

Nadia Taterka - fortepian - 2. miejsce (grupa 3)
nauczyciel: dr Kinga Książczyk

VI Ogólnopolski Konkurs dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów, Festiwal Forte 2021

Maja Jóskowiak - skrzypce - wyróżnienie
Maria Silińska - skrzypce - wyróżnienie
nauczyciel: mgr Karolina Skrzypczyńska

XXVI Słupeckie Spotkania Muzyczne, Słupca 2021

Antoni Janicki - gitara - tytuł laureata
nauczyciel: mgr Magdalena Kusz

Patrycja Kurzawa - trąbka - wyróżnienie
nauczyciel: mgr Krzysztof Sala

V Ogólnopolski Konkurs dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów, Festiwal Forte 2020

Maja Jóskowiak - skrzypce - wyróżnienie
Maria Silińska - skrzypce - wyróżnienie
nauczyciel: mgr Karolina Skrzypczyńska

IX Gala Utalentowanych Młodych Wielkopolan, Poznań 2020

Stanisław Moś - udział
nauczyciel: dr Konrad Książczyk

XXV Międzyszkolne Słupeckie Spotkania Muzyczne, Słupca 2019

Antoni Janicki - gitara - wyróżnienie
nauczyciel: mgr Ireneusz Cwojdziński

Regionalny Konkurs Skrzypcowy "Zaczarowane Skrzypce" w Ostrowie Wielkopolskim (2019)

Maria Silińska - skrzypce - wyróżnienie II stopnia
Maja Jóskowiak - skrzypce - wyróżnienie
nauczyciel: mgr Karolina Skrzypczyńska

XI Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny "Za kotarą" w Lesznie 2019

Jan Glinkowski - fortepian - dyplom laureata
nauczyciel: dr Konrad Książczyk

Marcowy Konkurs Klarnetowy w Szczecinie 2019

Adam Andrzejczak - fortepian - dyplom II miejsca
Hanna Andrzejczak - fortepian - wyróżnienie
nauczyciel: mgr Rafał Gubański

II Ogólnopolski Festiwal Akordeonowy im. prof. Mirosława Niziwskiego w Kielcach 2019

Joachim Marciniak - akordeon - wyróżnienie
nauczyciel: dr Michał Gajda

XIX Międzypowiatowy Przegląd Talentów w Środzie Wielkopolskiej 2018

Stanisław Moś - fortepian - I nagroda
nauczyciel: dr Konrad Książczyk

Adam Andrzejczak - klarnet - wyróżnienie
nauczyciel: mgr Rafał Gubański

Dominika Kurzawa - trąbka - wyróżnienie
nauczyciel: mgr Krzysztof Sala

XXIV Słupeckie Spotkania Muzyczne 2018

Oliwia Golińska - gitara - dyplom laureata
nauczyciel: dr Bartłomiej Marusik

Jędrzej Marciniak - akordeon - wyróżnienie
nauczyciel: dr Michał Gajda

XXII Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych w Poznaniu (2018)

Dominika Kurzawa - trąbka - I miejsce
nauczyciel: mgr Krzysztof Sala

XXI Międzynarodowy Konkurs Gitarowy Trzęsacz / Pobierowo

Olga Marusik - wyróżnienie
nauczyciel: dr Bartłomiej Marusik

II Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Solcu Kujawskim

Joachim Marciniak - I miejsce
Jędrzej Marciniak - wyróżnienie
nauczyciel: dr Michał Gajda

VI Międzyszkolny Konkurs Instrumentalny, Milicz 2018

Kevin Wiśniewski - I miejsce
nauczyciel: Tofik Alidżanow

X Konkurs Młodego Gitarzysty, Kartuzy 2018

Igor Marusik -  II miejsce (grupa I)
Olga Marusik -  wyróżnienie (grupa I)
Kacper Kasprzak - II miejsce (grupa II)
Julia Rybaczewska -  wyróżnienie (grupa II)
nauczyciel: dr Bartłomiej Marusik

XI Regionalny Konkurs Pianistyczny, Gostyń 2018

Vanessa Nowak – III miejsce (grupa I)
Stanisław Moś – III miejsce (grupa II)
nauczyciel: dr Konrad Książczyk

Marcowy Konkurs Klarnetowy, Szczecin 2018

Adam Andrzejczak – II miejsce
Tomasz Ratajczak – nagroda za wyróżniający się akompaniament
nauczyciel: mgr Rafał Gubański

XXVI Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych

Patrycja Golińska – II miejsce (grupa III)
nauczyciel: mgr Jacek Węglarz

XVI Wielkopolski Turniej Muzyczny w Koninie

Patrycja Golińska – I miejsce w kategorii instrumentów dętych drewnianych
nauczyciel: mgr Jacek Węglarz

XXIII Słupeckie Spotkania Muzyczne

Laureaci:
Olga Marusik – gitara
nauczyciel: dr Bartłomiej Marusik
Joachim Marciniak – akordeon
nauczyciel: dr Michał Gajda

XVIII Międzypowiatowy Przegląd Talentów Muzycznych, Środa Wlkp. 2017

Olga Marusik – Wyróżnienie za najlepszą prezentacje w grupie I (gitara)
Adam Andrzejczak – wyróżnienie ( klarnet)
Celestyna Luczak – wyróżnienie (flet)
Nauczyciele: dr Barłomiej Marusik, mgr Rafał Gubański, mgr Joanna Dubisz


V Festiwal Gitarowy ” Wśród pól”, Witowice

Julia Rybaczewska – wyróżnienie
Nauczyciel: dr Bartłomiej Marusik

V Międzyszkolny Konkurs Instrumentalny w Miliczu

Celestyna Luczak – wyróżnienie
Zuzanna Kalinowska – wyróżnienie
Anita Zysk – III miejsce
Nauczyciel:  mgr Joanna Dubisz

IV Oleśnicki Konkurs Gitarowy ” Trenuj wytrwale jak Kamil Stoch”

Kacper Kasprzak – I miejsce ( grupa IV)
Nauczyciel: dr Bartłomiej Marusik

I Pleszewskie Przentacje Młodych Skrzypków

Martyna Kaczmarek – III miejsce (grupa II)

XVII Międzypowiatowy Przegląd Talentów Muzycznych Środa Wielkopolska 2016

Nagrodę za najlepszą prezentacje otrzymały:
Patrycja Golińska – saksofon
Zuznanna Kalinowska – flet
Joanna Matuszak – flet

III Festiwal Muzyki Polskiej „Współczesna muzyka gitarowa” w Tczewie

I miejsce Kacper Kasprzak
II miejsce Julia Rybaczewska
wyróżnienie: Olga Marusik
nauczyciel:  dr Bartłomiej Marusik

I Regionalny Przegląd Instrumentów Dętych Drewnianych

Celestyna Łuczak – III miejsce w Gr. I naucz. mgr Joanna Dubisz (flet)
Jan Marzyński – wyróżnienie w Gr. I naucz. mgr Jacek Węglarz (saksofon)
Filip Banaszak – wyróżnienie w Gr. II naucz. mgr Jacek Węglarz (saksofon)
Zuzanna Kalinowska – I miejsce w Gr. III naucz. mgr Joanna Dubisz (flet)
Patrycja Golińska – II miejsce w Gr. III naucz. mgr Jacek Węglarz (saksofon)
Adam Andrzejczak – nagroda specjalna Burmistrza naucz. mgr Rafał Gubański (klarnet)

XXIV Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych – Poznań

Patrycja Golińska – wyróżnienie
Nauczyciel: mgr Jacek Węglarz

II Festiwal Polskiej Muzyki Gitarowej „Współczesna Muzyka Gitarowa” Tczew 2015

Uczniowie nauczyciela dr Bartłomieja Marusika:
Kacper Kasprzak – I miejsce
Julia Rybaczewska – II miejsce

XVI Międzypowiatowy Przegląd Talentów Muzycznych Środa Wlkp. 2015

Uczniowie nauczyciela mgr Jacka Węglarza:
Patrycja Golińska – II miejsce

Uczniowie nauczyciel mgr Joanny Dubisz:
Joanna Matuszak – wyróżnienie

Wróć do spisu treści