Sukcesy uczniów - Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Jarocinie

Przejdź do treści
SUKCESY UCZNIÓW W LATACH 2015 - 2019 :

XI Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny "Za kotarą" w Lesznie 2019

Jan Glinkowski - fortepian - dyplom laureata
nauczyciel : dr Konrad Książczyk

Marcowy Konkurs Klarnetowy w Szczecinie 2019

Adam Andrzejczak - fortepian - dyplom II miejsca
Hanna Andrzejczak - fortepian - wyróżnienie
nauczyciel  : mgr Rafał Gubański

II Ogólnopolski Festiwal Akordeonowy im. prof. Mirosława Niziwskiego w Kielcach 2019

Joachim Marciniak - akordeon - wyróżnienie
nauczyciel : dr Michał Gajda

XIX Międzypowiatowy Przegląd Talentów w Środzie Wielkopolskiej 2018

Stanisław Moś - fortepian - I nagroda
nauczyciel : dr Konrad Książczyk

Adam Andrzejczak - klarnet - wyróżnienie
nauczyciel : mgr Rafał Gubański

Dominika Kurzawa - trąbka - wyróżnienie
nauczyciel : mgr Krzysztof Sala

XXIV Słupeckie Spotkania Muzyczne 2018

Oliwia Golińska - gitara - dyplom laureata
nauczyciel  : dr Bartłomiej Marusik

Jędrzej Marciniak - akordeon - wyróżnienie
nauczyciel : dr Michał Gajda

XXII Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych w Poznaniu (2018)

Dominika Kurzawa - trąbka - I miejsce
nauczyciel : mgr Krzysztof Sala

XXI Międzynarodowy Konkurs Gitarowy Trzęsacz / Pobierowo

Olga Marusik - wyróżnienie
nauczyciel : dr Bartłomiej Marusik

II Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Solcu Kujawskim

Joachim Marciniak - I miejsce
Jędrzej Marciniak - wyróżnienie
nauczyciel : dr Michał Gajda

VI Międzyszkolny Konkurs Instrumentalny, Milicz 2018

Kevin Wiśniewski - I miejsce
nauczyciel : Tofik Alidżanow

X Konkurs Młodego Gitarzysty, Kartuzy 2018

Igor Marusik -  II miejsce (grupa I)
Olga Marusik -  wyróżnienie (grupa I)
Kacper Kasprzak - II miejsce (grupa II)
Julia Rybaczewska -  wyróżnienie (grupa II)
nauczyciel : dr Bartłomiej Marusik

XI Regionalny Konkurs Pianistyczny, Gostyń 2018

Vanessa Nowak – III miejsce (grupa I)
Stanisław Moś – III miejsce (grupa II)
nauczyciel : dr Konrad Książczyk

Marcowy Konkurs Klarnetowy, Szczecin 2018

Adam Andrzejczak – II miejsce
Tomasz Ratajczak – nagroda za wyróżniający się akompaniament
nauczyciel : mgr Rafał Gubański

XXVI Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych

Patrycja Golińska – II miejsce (grupa III)
nauczyciel : mgr Jacek Węglarz

XVI Wielkopolski Turniej Muzyczny w Koninie

Patrycja Golińska – I miejsce w kategorii instrumentów dętych drewnianych
nauczyciel : mgr Jacek Węglarz

XXIII Słupeckie Spotkania Muzyczne

Laureaci:
Olga Marusik – gitara
nauczyciel : dr Bartłomiej Marusik
Joachim Marciniak – akordeon
nauczyciel : dr Michał Gajda

XVIII Międzypowiatowy Przegląd Talentów Muzycznych, Środa Wlkp. 2017

Olga Marusik – Wyróżnienie za najlepszą prezentacje w grupie I (gitara)
Adam Andrzejczak – wyróżnienie ( klarnet)
Celestyna Luczak – wyróżnienie (flet)
Nauczyciele: dr Barłomiej Marusik, mgr Rafał Gubański, mgr Joanna Dubisz


V Festiwal Gitarowy ” Wśród pól”, Witowice

Julia Rybaczewska – wyróżnienie
Nauczyciel : dr Bartłomiej Marusik

V Międzyszkolny Konkurs Instrumentalny w Miliczu

Celestyna Luczak – wyróżnienie
Zuzanna Kalinowska – wyróżnienie
Anita Zysk – III miejsce
Nauczyciel :  mgr Joanna Dubisz

IV Oleśnicki Konkurs Gitarowy ” Trenuj wytrwale jak Kamil Stoch”

Kacper Kasprzak – I miejsce ( grupa IV)
Nauczyciel : dr Bartłomiej Marusik

I Pleszewskie Przentacje Młodych Skrzypków

Martyna Kaczmarek – III miejsce (grupa II)

XVII Międzypowiatowy Przegląd Talentów Muzycznych Środa Wielkopolska 2016

Nagrodę za najlepszą prezentacje otrzymały :
Patrycja Golińska – saksofon
Zuznanna Kalinowska – flet
Joanna Matuszak – flet

III Festiwal Muzyki Polskiej „Współczesna muzyka gitarowa” w Tczewie

I miejsce Kacper Kasprzak
II miejsce Julia Rybaczewska
wyróżnienie: Olga Marusik
nauczyciel :  dr Bartłomiej Marusik

I Regionalny Przegląd Instrumentów Dętych Drewnianych

Celestyna Łuczak – III miejsce w Gr. I naucz. mgr Joanna Dubisz (flet)
Jan Marzyński – wyróżnienie w Gr. I naucz. mgr Jacek Węglarz (saksofon)
Filip Banaszak – wyróżnienie w Gr. II naucz. mgr Jacek Węglarz (saksofon)
Zuzanna Kalinowska – I miejsce w Gr. III naucz. mgr Joanna Dubisz (flet)
Patrycja Golińska – II miejsce w Gr. III naucz. mgr Jacek Węglarz (saksofon)
Adam Andrzejczak – nagroda specjalna Burmistrza naucz.  mgr Rafał Gubański (klarnet)

XXIV Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych – Poznań

Patrycja Golińska – wyróżnienie
Nauczyciel : mgr Jacek Węglarz

II Festiwal Polskiej Muzyki Gitarowej „Współczesna Muzyka Gitarowa” Tczew 2015

Uczniowie nauczyciela dr Bartłomieja Marusika:
Kacper Kasprzak – I miejsce
Julia Rybaczewska – II miejsce

XVI Międzypowiatowy Przegląd Talentów Muzycznych Środa Wlkp. 2015

Uczniowie nauczyciela mgr Jacka Węglarza:
Patrycja Golińska – II miejsce

Uczniowie nauczyciel mgr Joanny Dubisz:
Joanna Matuszak – wyróżnienie

Wróć do spisu treści