Kadra Szkoły - Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Jarocinie

Przejdź do treści
Dyrekcja, pracownicy administracji i obsługi :

Dyrektor szkoły
mgr Dorota Chłopocka

Główna księgowa
mgr Barbara Kin

Specjalista ds. administracji
mgr Magdalena Genstwa (urlop)
mgr Agnieszka Krawczyk
mgr Ewa Chłopocka

Biblioteka
mgr Izabela Skrzypek

Pracownicy obsługi
Urszula Rychlik
Zenon Ignasiak
Kadra pedagogiczna / zajęcia grupowe :

Przedmioty teoretyczne
mgr Dorota Chłopocka
e-mail: dorota.chlopocka@psmjarocin.pl
mgr Daria Jezierska-Ratajczak
e-mail: daria.jezierska-ratajczak@psmjarocin.pl
mgr Violetta Orczykowska (urlop)
e-mail: violetta.orczykowska@psmjarocin.pl
mgr Kinga Burchard (zastępstwo)
e-mail: kinga.burchard@psmjarocin.pl

Chór
mgr Karolina Skrzypczyńska
e-mail: karolina.skrzypczynska@psmjarocin.pl

Zespół Saksofonowy
mgr Jacek Węglarz
e-mail: jacek.weglarz@psmjarocin.pl

Zespół Muzyki Rozrywkowej
mgr Rafał Gubański
e-mail: rafal.gubanski@psmjarocin.pl
Kadra pedagogiczna / zajęcia indywidualne :

Fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament
mgr Ela Ivasheva
e-mail: ela.ivasheva@psmjarocin.pl
dr Konrad Książczyk
e-mail: konrad.ksiazczyk@psmjarocin.pl
mgr Kinga Książczyk
e-mail: kinga.ksiazczyk@psmjarocin.pl
mgr Marta Ożelska-Kurzawa
e-mail: marta.ozelska-kurzawa@psmjarocin.pl
mgr Tomasz Ratajczak
e-mail: tomasz.ratajczak@psmjarocin.pl

Skrzypce
mgr Tofik Alidżanow
e-mail: tofik.alidzanow@psmjarocin.pl
mgr Karolina Skrzypczyńska
e-mail: karolina.skrzypczynska@psmjarocin.pl

Perkusja
mgr Łukasz Dąbrowski
e-mail: lukasz.dabrowski@psmjarocin.pl
mgr Marcin Rausz
e-mail: marcin.rausz@psmjarocin.pl

Saksofon
mgr Jacek Węglarz
jacek.weglarz@psmjarocin.pl

Flet
mgr Joanna Dubisz
joanna.dubisz@psmjarocin.pl

Klarnet
mgr Rafał Gubański
e-mail: rafal.gubanski@psmjarocin.pl

Gitara
dr Bartłomiej Marusik
e-mail: bartlomiej.marusik@psmjarocin.pl
mgr Magdalena Kusz (urlop)
e-mail: magdalena.kusz@psmjarocin.pl
mgr Ireneusz Cwojdziński (zastępstwo)
e-mail: ireneusz.cwojdzinski@psmjarocin.pl

Akordeon
mgr Paweł Sławiński
e-mail: pawel.slawinski@psmjarocin.pl

Trąbka
mgr Krzysztof Sala
e-mail: krzysztof.sala@psmjarocin.pl


Wróć do spisu treści