Kadra Szkoły - Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Jarocinie

Przejdź do treści
Dyrekcja, pracownicy administracji i obsługi :

Dyrektor szkoły:
mgr Dorota Chłopocka

Główna księgowa:
mgr Barbara Kin

Specjalista ds. administracji:
mgr Magdalena Genstwa

Biblioteka:
mgr Izabela Skrzypek

Pracownicy obsługi:
Urszula Rychlik
Zenon Ignasiak

Kadra pedagogiczna / zajęcia grupowe :

Przedmioty teoretyczne:
mgr Dorota Chłopocka
e-mail: dorota.chlopocka@psmjarocin.pl

mgr Daria Jezierska-Ratajczak
e-mail: daria.jezierska-ratajczak@psmjarocin.pl

mgr Kinga Baszczyńska
e-mail: kinga.baszczynska@psmjarocin.pl

Chór:
mgr Karolina Skrzypczyńska
e-mail: karolina.skrzypczynska@psmjarocin.pl

Zespół Muzyki Rozrywkowej:
mgr Rafał Gubański
e-mail: rafal.gubanski@psmjarocin.pl


Kadra pedagogiczna / zajęcia indywidualne :

Fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament:
mgr Ela Iwashewa
e-mail: ela.ivasheva@psmjarocin.pl
dr Konrad Książczyk
e-mail: konrad.ksiazczyk@psmjarocin.pl
mgr Kinga Książczyk
e-mail: kinga.ksiazczyk@psmjarocin.pl
mgr Marta Ożelska-Kurzawa
e-mail: marta.ozelska-kurzawa@psmjarocin.pl
mgr Tomasz Ratajczak
e-mail: tomasz.ratajczak@psmjarocin.pl

Skrzypce:
mgr Tofik Alidżanow
e-mail: tofik.alidzanow@psmjarocin.pl
mgr Karolina Skrzypczyńska
e-mail: karolina.skrzypczynska@psmjarocin.pl

Perkusja:
mgr Łukasz Dąbrowski
e-mail: lukasz.dabrowski@psmjarocin.pl
mgr Marcin Rausz
e-mail: marcin.rausz@psmjarocin.pl

Saksofon:
mgr Jacek Węglarz
jacek.weglarz@psmjarocin.pl

Flet:
mgr Joanna Dubisz
joanna.dubisz@psmjarocin.pl

Klarnet:
mgr Rafał Gubański
e-mail: rafal.gubanski@psmjarocin.pl

Gitara:
mgr Ireneusz Cwojdziński
e-mail: ireneusz.cwojdzinski@psmjarocin.pl
mgr Magdalena Kusz
e-mail: magdalena.kusz@psmjarocin.pl

Akordeon:
mgr Paweł Sławiński
e-mail: pawel.slawinski@psmjarocin.pl

Trąbka:
mgr Krzysztof Sala
e-mail: krzysztof.sala@psmjarocin.pl


Wróć do spisu treści